Bezpečné dluhopisy
s výnosem 6,5 %

Představujeme vám chystaný rekreační třípodlažní dům Horní Planá, který bude sloužit k nabídce k prodeji apartmánů pro krátkodobý a dlouhodobý pronájem. Rekreační objekt s názvem Horní Planá je developerským projektem společnosti MAN INVEST s.r.o.

V oblíbené rekreační oblasti Lipna, přímo na návsi Horní Plané a docházkové vzdálenosti přímo na pláž Lipenské nádrže, připravujeme nový rekreační dům. Dům nabídne krásné a moderní apartmány jak pro páry, tak pro rodiny a skupiny. Pro všechny zde budou připraveny i společné prostory jako fitness nebo malé wellness.

Proč lidé investují do dluhopisů ManInvest

  • Investujete do stabilní společnosti, která je součástí holdingu s obratem ve stovkách milionů Kč.
  • Veškeré vaše investice jsou kryté nemovitostí, takže nepodstupujete žádné riziko.
  • Výnos 6,5 % s přehledem pokryje inflaci a přinese vám v průběhu několika let zajímavý výnos.
  • O investice se nemusíte starat. Výplata úroků vám chodí měsíčně na účet a po smluvené době vám vyplatíme zpět investovanou částku.
  • V případě potřeby je vám k dispozici zkušený investiční konzultant.

O rezidenci Horní Planá

Rekreační dům s pracovním názvem Horní Planá se nachází v samém srdci města Horní Planá. Všechny apartmány jsou šetrně a přitom moderně zapracovány do měšťanského domu, kterému zůstává jeho původní ráz. Nabízí přitom ale velmi pěkné a útulné apartmány a pokoje. Součástí celého objektu je i druhý blok s apartmány, který designově vychází ze severských chat, ale stále je situován do naší české krajiny. Dominantou tohoto domu bude především jednoduché a ničím nerušené opalované dřevo. Které dodá speciální estetický ráz a zároveň zanechá jednoduchou eleganci a čistotu.

            V celém rekreačním komplexu se bude nacházet celkem 34 apartmánů a pokojů. Bude se jednat jak o apartmány s kompletní vybaveností pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. V komplexu budou připraveny i pokoje hotelového typu, především pro krátkodobé pronájmy. Pro všechny hosty zde budou i společné prostory ve formě fitness a wellness. Hosté tak budou moci mimo všech aktivit které nabízí okolí Lipna, využít i tyto benefity. Zároveň to bude dalším lákadlem a přidanou hodnotou pro potenciální hosty a návštěvníky Lipna. Ve vnitrobloku komplexu bude pro hosty připraveno i parkoviště.

Lokalita

Horní Planá je město nacházející se v celoročně oblíbené lokalitě a stále rostoucím potenciálem návštěvnosti jak českých, tak zahraničních návštěvníků. Horní planá se nachází v blízkostí krásného historického Českého Krumlova. Propletena spoustou krásných stezek, které nabízí Šumava. A díky blízkosti rakouských hranic, je zde možnost navštívit i rakouské město Linz. A v neposlední řadě, se především Horní Planá nachází na přehradě Lipno, která stále nabízí vyžití jak pro rodiny, tak i skupiny.

úrok
6,5% p.a

splatnost
5 let
výplata
každý měsíc
Česká
firma
Zajištěno
nemovitostí
Výhra
nad inflací
0
Aktuální zainvestovaná částka
15 mil
3.500.000 Kč
Minimální investice
50.000 Kč

Počet investorů

28

           

chci investovat

Parametry dluhopisu

Emitent
MAN INVEST s.r.o

Výplata úroku
měsíčně
Název emise
MAN INVEST 6,5/25
Podoba dluhopisu
Listinný cenný papír
Datum emise
19. 4. 2021
Forma dluhopisu
Cenný papír na řad
Datum splatnosti
19. 4. 2025
Cílová částka
8.000.000 Kč
Jmenovitá hodnota 1 ks
50.000 Kč
Minimální investice
50.000 Kč
Úroková sazba
6.5 %
ISIN
CZ0003528879

Dokumenty ke stažení:

Otázky a odpovědi

Jak často probíhá vyplácení?

Úrok z dluhopisů je vyplácen v předem pevně daných datech a to převodem na bankovní účet investora. U tohoto dluhopisu probíhá vyplácení úroků každý měsíc.

S nákupem dluhopisů nejsou spojeny žádné vstupní poplatky. 

Celá investice je zajištěna ještě společností MAN CREDIT s.r.o, která drží majetky v hodnotě více jak 300 mil. korun.

Peníze z dluhopisů slouží k k rozvoji developerského projektu 24 apartmánů na Lipně.